Transport maszyn rolniczych i budowlanych

Transport i spedycja Bydgoszcz, tylko z firmą Boniowski. 

Aby transport maszyn rolniczych i budowlanych przebiegł sprawnie i bezproblemowo, potrzeba doświadczonej firmy transportowej. Takiej, jak Transport Boniowski! Dysponujemy najwyższej jakości naczepami niskopodwoziowymi, które pozwolą przewieźć różnego rodzaju maszyny i sprzęty – również te uszkodzone. Dzięki specjalnie do tego przystosowanym wciągarkom i najazdom, jesteśmy w stanie zdziałać naprawdę wiele. Wszystko przy minimum czasu i maksimum precyzji i dokładności. Od lat podejmujemy się zleceń przewozu różnego rodzaju maszyn, gdyż lubimy wyzwania. Dbamy o logistykę oraz bezpieczeństwo maszyn, zarówno przy załadunku, jak i przy rozładunku.

Transport maszyn rolniczych i budowlanych to dla nas ciekawe wyzwanie. Transport i spedycja Bydgoszcz z firmą Boniowski.

Poszukujesz godnej zaufania firmy transportowej, z którą będziesz mógł podjąć długofalową współpracę? Zapraszamy do kontaktu. Nasza zróżnicowana oferta i rozbudowana flota pozwala nam na realizację transportu niemal każdego typu. Dzięki nam Twój ładunek szybko i bezpiecznie dotrze do celu!

Spedycja Bydgoszcz - transport maszyn rolniczych i budowlanych
Facebook
Instagram