prefabryk
prefabryk
krajowy
krajowy
PONADGAB
PONADGAB
drobnicowy
drobnicowy
previous arrow
next arrow

O NAS

Jesteśmy firmą rodzinną działającą od 1990 roku. Jej założycielem jest Roman Boniowski z Bydgoszczy. Posiadamy własne samochody i organizujemy transport ładunków normatywnych oraz ponadnormatywnych na terenie całej Europy. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie i kwalifikacje pracowników firmy są gwarancją usług na najwyższym poziomie. Ich wysoki standard pozostaje w korzystnej relacji jakości do ceny. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie. Jesteśmy do dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę. Nasze usługi świadczone są nowoczesnymi pojazdami marki SCANIA, DAF i MAN spełniającymi normy emisji spalin EURO 6. Posiadamy naczepy specjalistyczne marki Faynonville, Schmitz Cargobull oraz Burg Trailer Wszystkie pojazdy wyposażone są w zaawansowany system GPS.

Slider Item
Slider Item
Slider Item
Slider Item
Slider Item
CERTYFIKATY
FLOTA

W ofercie jak już wcześniej wspominaliśmy oferujemy Transport specjalistyczny na terenie całej Europy. Specjalizujemy się w transporcie prefabrykatów betonowych, konstrukcji stalowych, zbiorników, maszyn rolniczych, budowlanych oraz wielu innych….

 

 

Posiadamy naczepy typu:

INLOADER DO PREFABRYKATÓW BETONOWYCH Z WYMIENNYMI ORAZ STAŁYMI PODŁOGAMI

NISKOPODWOZIOWE, POSZERZANE TYPU JUMBO Z ZAGŁĘBIENIAMI POZWALAJĄCE NA PRZEWIEZIENIE MASZYN O WYSOKOSCI NAWET 4 METRÓW!

NISKOPODWOZIOWE / ROZCIĄGANE TYPU TELEMEGA

PLATFORMY MEGA

FIRANKI MEGA Z POSZERZANYMI SŁUPKAMI NA CZAS ZALADUNKU Z PODNOSZONYM DACHEM ORAZ Z CERTYFIKATEM XL

Z racji długoletniej pozycji na rynku posiadamy również szerokie grono podwykonawców, dzięki którym wspólnymi siłami potrafimy zrealizować kompleksowo zlecone nam projekty wymagające mniejszych oraz większych środków transportu.